Udruga HERA

Organizirano online predavanje u sklopu projekta Novi početak

Vijesti

Udruga “HERA“ Križevci – za zaštitu i promicanje ljudskih prava u okviru provedbe projekta „NOVI POČETAK“ organizirala je 09. prosinca 2022.godine online predavanje u svrhu podizanja svijesti javnosti o obiteljskom nasilju te prevenciji nasilja nad ženama i nasilja u obitelji.
Projekt „NOVI POČETAK“ provodi Koprivničko-križevačka županija u partnerstvu sa Udrugom “HERA“ Križevci i Centrom za socijalnu skrb Križevci. Projekt je financijski podržan sredstvima iz Europskog socijalnog fonda.
Teme predavanja bila je:
Nasilje nad ženama, važnost monitoringa i prikupljanja podataka te predstavljanje safecity aplikacije.
Predavanje je održala Dunja Bonacci Skenderović, neovisna stručnjakinja za suzbijanje nasilja nad ženama.
 
 
 
 
 
 
 
+2