Sudjelovanje na radionici Strateška litigacija u praksi i suradnja s organizacijama civilnog društva

Dana 26.10.2023.godine sudjelovale smo na radionici koja se održala u Kući ljudskih prava u Zagrebu na temu ” Strateška litigacija u praksi i suradnja s organizacijama civilnog društva”.
Radionicu je vodila odvjetnica Sanja Bezbradica Jelavić iz odvjetničkog društva JELAVIĆ & partneri. Na mnogim pravnim primjerima skupa s odvjetnicom Sanjom Bezbradica Jelavić prošli smo kroz mnoge primjere zagovaranja ljudskih prava i sudskih praksi u kojemu su branjenja ljudska prava i prava djeteta temeljena na konvencijama.

Na radionici su sudjelovali Centar za mirovne studije, GONG, JRS, HERA, udruga Sidro, Iskorak, Zelena akcija i Hrvatski pravni centar.