Udruga HERA

Sudjelovanje na online edukaciji Prava žrtava obiteljskog nasilja u kaznenom postupku u RH

Vijesti

Dana 21.11.2023. sudjelovale smo na online edukaciji koja je namijenjena stručnim osobama u institucijama sustava, predstavnicima/cama organizacija civilnog društva i drugim stručnim osobama koje se u svom radu susreću sa žrtvama nasilja u obitelji.
Tema edukacije: Prava žrtava obiteljskog nasilja u kaznenom postupku u RH
Predavačica: Lana Peto Kujundžić, sutkinja Visokog kaznenog suda RH i predsjednica Udruge sudaca za mladež, obiteljskih sudaca i stručnjaka za djecu i mladež
Predavanje se provodi u sklopu projekta Zajedno korak po korak u partnerstvu s Hrvatskim zavodom za socijalni rad – Područni ured Virovitica uz financijsku podršku Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike zajedno sa Udrugom S.O.S.