Udruga HERA

Sudjelovanje na dvodnevnom sastanku u okviru projekta „Organizacije civilnoga društva kao ključni akteri u standardizaciji sustava za podršku žrtvama i svjedocima/kinjama kaznenih djela“

Vijesti

13. i 14. listopada 2022.godine sudjelovale smo na dvodnevnom sastanku u okviru projekta „Organizacije civilnoga društva kao ključni akteri u standardizaciji sustava za podršku žrtvama i svjedocima/kinjama kaznenih djela“ kojeg provodi Ženska soba u partnerstvu s Udrugom za podršku žrtvama i svjedocima, Hrvatskim pravnim centrom i partnerskom organizacijom s Islanda, Samtok um kvennaathvarf (The Women’s Shelter). Projekt je financijski podržan od strane Islanda, Lihtenštajna i Norveške u okviru EGP i Norveških grantova (www.eeagrants.org / www.norwaygrants.org). #eeagrants #activecitizens #acfcroatia