Udruga HERA

Održana javna akcija povodom Dana žena

Vijesti

Povodom 8.marta Međunarodnog dana žena na Strossmayerovom trgu u Križevcima održale smo javnu akciju s ciljem podizanja svijesti javnosti o važnosti žene u društvu i problemu nasilja nad ženama. Javnu akciju podržali su: zamjenik gradonačelnika grada Križevaca, pročelnik Upravnog odjela za odgoj, obrazovanje, kulturu, sport, socijalnu skrb, nacionalne manjine i turizam, pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo-socijalne djelatnosti Kckž županije sa suradnicama, policijske službenice PP Križevci, ravnateljica COOR-a Križevci, Dječjeg vrtića Zraka sunca te predstavnice/i gradskih institucija.
Javna akcija provedena je u sklopu kampanje „Za nasilje nema opravdanja“ koja je dio aktivnosti projekta Novi početak, kojeg provodi Koprivničko-križevačka županija u partnerstvu sa Udrugom “HERA“ Križevci i Centrom za socijalnu skrb Križevci.