Udruga HERA

Održan partnerski sastanak u sklopu programa NISI SAMA

Vijesti

Dana 27. listopada održan je u prostorijama Udruge

Danas je u prostorijama Udruge  partnerski sastanak u sklopu programa NISI SAMA- unaprjeđenje usluga osnaživanja i savjetovanja žrtava obiteljskog nasilja. Program je usmjeren na podizanje standarda kvalitete pružanja stručne pomoći i podrške, psihosocijalnog i pravnog savjetovanja, te grupa podrški i radionica i edukacija namijenjenih jačanju samopouzdanja i povećanju mogućnosti zapošljavanja žena žrtava nasilja, žena koje su izašle iz skloništa i drugih socijalno osjetljivih skupina (dugotrajno nezaposlene žene, u riziku od siromaštva).
Program se provodi u partnerstvu s Gradom Križevci i Centrom za socijalnu skrb Križevci uz financijsku podršku Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelj i socijalne politike.