Udruga HERA

Održana online edukacija “Kompetencije komunikacijskih vještina i pristupa u radu sa žrtvama obiteljskog nasilja”

Vijesti

25. listopada 2022. godine organizirale smo on Line edukaciju “Kompetencije komunikacijskih vještina i pristupa u radu sa žrtvama obiteljskog nasilja”. Edukaciju je održala Lorena Zec, psihologinja udruge SOS Rijeka – Centar za nenasilje i ljudska prava. Lorena Zec ima dugogodišnje iskustvo u direktnom radu sa ženama žrtvama nasilja i žrtvama obiteljskog nasilja. Na edukaciji su sudjelovali/e predstavnici/e svih organizacija i institucija uključenih u projekt.
Edukacija je dio aktivnosti projekta Savjetovalište za žrtve nasilja i žrtve obiteljskog nasilja kojeg “HERA” Križevci provodi u partnerstvu sa Centrom za socijalnu skrb Križevci i Centrom za socijalnu skrb Koprivnica uz financijsku podršku Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.