Udruga HERA

Nastavak provedbe programa NISI SAMA – unaprjeđenje usluga osnaživanja i savjetovanja žrtava nasilja

Vijesti

Treća godina provedbe programa:
NISI SAMA- unaprjeđenje usluga osnaživanja i savjetovanja žrtava obiteljskog nasilja, usmjeren je na podizanje standarda kvalitete pružanja stručne pomoći i podrške, psihosocijalnog i pravnog savjetovanja, te grupa podrški i radionica i edukacija namijenjenih jačanju samopouzdanja i povećanju mogućnosti zapošljavanja žena žrtava nasilja, žena koje su izašle iz skloništa i drugih socijalno osjetljivih skupina (dugotrajno nezaposlene žene, u riziku od siromaštva).
Program se provodi u partnerstvu sa Gradom Križevci i Centrom za socijalnu skrb Križevci uz financijsku podršku Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelj i socijalne politike.