Sudjelovanje u trodnevnom seminaru “Uspostava suradnje i razmjena iskustava organizacija civilnog društva koje pružaju pomoć, podršku i smještaj žrtvama nasilja starije životne dobi”

Od 4. – 6.9.2024. sudjelovale smo u Karancu u trodnevnom seminaru “Uspostava suradnje i razmjena iskustava organizacija civilnog društva koje pružaju pomoć, podršku i smještaj žrtvama nasilja starije životne dobi” u sklopu projekta “Sanjala sam sreću, ali…” kojeg provodi udruga S.O.S. Virovitica.
Sudionicima/ama je predstavljen projekt, ciljevi seminara te smo se pobliže upoznali/e s radom organizacija čiji/e predstavnici/e su sudjelovali/ e na seminaru.
Na seminaru se raspravljalo o  ključnim problemima s kojima se susreću žrtve nasilja starije životne dobi te o preporukama za poboljšanje pružanja pomoći i podrške žrtvama nasilja starije životne dobi.

***************************
Projekt Sanjala sam sreću, ali… (eng. „I dreamed of
Projekt Sanjala sam sreću, ali… (eng. „I dreamed of happiness, but…“) financiran je sredstvima Mediterranean Women’s Funda.