Sudjelovanje na panel diskusiji: “Kako će izgledati građanski odgoj i obrazovanje u našem gradu?”

24. listopada smo u prostoru Kluba kulture sudjelovale na panel diskusiji: “Kako će izgledati građanski odgoj i obrazovanje u našem gradu?”
Panel je organiziran u organizaciji Udruge Gong i K.V.A.R.K.
Zašto je Građanski odgoj i obrazovanje važno i što bi značilo njegovo uvođenje u škole u Križevcima, nastojali su kroz raspravu istaknuti:
Gordana Juran Ratković, ravnateljica Srednje Škole “Ivan Seljanec” Križevci
Sandro Novosel, pročelnik Upravnog odjela za odgoj, obrazovanje, kulturu, sport, socijalnu skrb, nacionalne manjine i turizam
Sanela Stručić, predsjednica Savjeta mladih
Drago Vručinić, upravitelj regionalne zaklade za lokalni razvoj “Zamah”
Damira Brunac, stručna suradnica u Gongu
Na pragu intenzivnog uvođenja GOO-a u Križevcima, vrijeme je da se upitamo: što nam treba za dobru implementaciju Građanskog odgoja u Križevcima? Koje lekcije možemo naučiti, što možemo i trebamo očekivati jedni od drugih?