Udruga HERA

Završio besplatan trening samoobrane za žene u Bjelovaru

Vijesti

Dana 11. studenog 2023.godine  u dvorani PU Bjelovarsko-bilogorske održan je  zadnji od 4 besplatna treninga samoobrane za žene. Trening je organizirala Udruga “HERA” Križevci u suradnji sa Udrugom “Iris” Bjelovar i Omega Gym Bjelovar. Na treningu je 25 žena kroz 4 modula dobilo osnovna znanja samoobrane, obrađene su specifične tehnike i postupanja specifična za žene, uz naglasak na prevenciji i izbjegavanju, učinkovitom suzbijanju i eliminiranju nasilnih napada te neugodnih i opasnih situacija.

Trening je dio aktivnosti projekta Savjetovalište za žrtve obiteljskog nasilja kojeg provodi Udruga “HERA“ Križevci u partnerstvu sa Udrugom “Iris“ Bjelovar uz financijsku podršku Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.