Udruga HERA

Započela dvodnevna edukacija u sklopu projekta NOVI POČETAK “Specifičnosti u radu sa ženama žrtvama seksualnog nasilja”

Vijesti

4. listopada 2022.godine započelo je u prostoru Udruge prvi modul dvodnevne edukacije “Specifičnosti u radu sa ženama žrtvama seksualnog nasilja, pravna legislativa zaštite žrtava seksualnog i nasilja u obitelji” . Edukaciju su  za stručne osobe u HERI održale dr.sc. Maja Mamula, psihologinja i koordinatorica Ženske sobe te Anamaria Drožđan-Kranjčec, mag.iur. voditeljica pravnog tima iz Ženske sobe.  Drugi modul održati će se 12.studenog 2022.godine. Edukacija je dio aktivnosti projekta NOVI POČETAK kojeg provodi Koprivničko-križevačka županija sa partnerima Udrugom “HERA” Križevci i Centrom za socijalnu skrb Križevci uz financijsku  potporu Europskog socijalnog fonda.