Udruga HERA

Sudjelovanje na redovnom mjesečnom partnerskom sastanku programa Mreža podrške i suradnje za žrtve i svjedoke kaznenih djela

Vijesti

25. siječnja 2023.godine sudjelovale smo na redovnom mjesečnom partnerskom sastanku programa Mreža podrške i suradnje za žrtve i svjedoke kaznenih djela.

Program se provodi u 17 županija.

Sastanak je  dio  programa „Mreža podrške i suradnje žrtvama i svjedocima kaznenih djela“  kojeg financijski podržava Ministarstvo pravosuđa Republike Hrvatske. Ženska soba – Centar za seksualna prava je nositeljica programa, a partnerske organizacije na projektu su:  Udruga za podršku žrtvama i svjedocima; Centar za građanske inicijative Poreč; Centar za podršku i razvoj civilnog društva DELFIN; DEŠA – Dubrovnik; Udruga HERA Križevci – za zaštitu i promicanje ljudskih prava; Informativno pravni centar; Ženska grupa Karlovac KORAK; S.O.S. Virovitica – savjetovanje, osnaživanje, suradnja; SOS telefon za žene žrtve nasilja Krapinsko – zagorske županije, Zagorje; Udruga ZvoniMir.