Udruga HERA

Sudjelovanje na Edukaciji/okruglom stolu na temu pozitivnih primjera integracije i provedbe načela ravnopravnosti spolova na lokalnoj razini

Vijesti

Dana 09. studenog  2022.godine sudjelovale smo na edukaciji/okruglom stolu koji je Ženska mreže Hrvatske organizirala je za svoje članice Edukaciju na temu pozitivnih primjera integracije i provedbe načela ravnopravnosti spolova na lokalnoj razini.
Edukaciju je vodila Snježana Vasiljević s Pravnog fakulteta, koja je dala uvod u temu i iskustva iz Hrvatske, a dobre prakse iz drugih zemalja predstavile su Tatjana Latinovic, predstavnica Islandske organizacije za prava žena Kvenréttindafélag Íslands i Marion Böker, predstavnica Međunarodnog saveza žena International Alliance of Women.
Može biti slika sljedećeg: 13 ljudi i tekst
Možda je strip koji prikazuje 3 ljudi i tekst