Održana online edukacija Psihološki aspekti rada sa žrtvama obiteljskog nasilja

Dana 16.listopada 2023.godine organizirale smo online edukaciju Psihološki aspekti rada sa žrtvama obiteljskog nasilja koja je bila namijenjena stručnim osobama u institucijama sustava, članovima/icama Županijskih timova i drugim stručnim osobama koje se u svom radu susreću sa ženama žrtvama nasilja i žrtvama nasilja u obitelji. Edukaciju je provela Lorena Zec, psihologinja u savjetovalištu SOS Rijeka – centru za nenasilje i ljudska prava.

Edukacija je dio Međuresornog treninga stjecanja vještina u radu sa žrtvama nasilja u sklopu projekta Savjetovalište za žrtve obiteljskog nasilja kojeg provodi Udruga “HERA“ Križevci u partnerstvu sa Udrugom “Iris“ Bjelovar uz financijsku podršku Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.