Udruga HERA

Udruga HERA Križevci sudjelovala u Danima otvorenih vrata Udruga

Vijesti

“HERA” Križevci priključila se  manifestaciji Dana otvorenih vrata udruga u organizaciji Ureda za udruge Vlade RH.
Ured za udruge Vlade RH ove godine organizira Dane otvorenih vrata udruga. Dani otvorenih vrata udruga održali  su se od 1. do 3. lipnja 2023. s ciljem informiranja javnosti o radu udruga u lokalnoj i široj zajednici. To je prilika građanima za sudjelovanje u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama, te za upoznavanje s različitim društveno korisnim projektima i programima, ali i mogućnostima volontiranja u udrugama.
Udruga “HERA” je svoja vrata otvorila u petak 2.lipnja. u vremenu od 9 – 15 sati.
Posjetitelji su imali prilike upoznati se sa programima i projektima koje udruga provodi te uslugama koje mogu koristiti u sklopu provedbe istih.