Poziv na edukaciju za jačanje kapaciteta predstavnika/ca institucija i organizacija civilnoga društva:

PREDUVJETI ZA USPJEŠAN POMAGAČKI RAD I UTVRĐIVANJE TEŠKOĆA

Predavačice:

– Stvaranje sigurnog prostora za opravak nakon traume

Ella Selak Bagarić, klinička psihologinja, voditeljica Centra za zdravlje mladih

– Što je potrebno djeci nakon stresnih i traumatskih događaja?

Tea Brezinšćak, klinička psihologinja, Centar za zdravlje mladih

Ponedjeljak, 25.04.2022.godine u prostoru Gradske knjižnice “Franjo Marković“ Križevci

od 11,00 do 14,00  sati

Trg Svetog Florijana 14, Križevci

Edukacija je prijavljena  Hrvatskoj komori socijalnih radnika i Hrvatskoj psihološkoj komori za bodovanje.

Edukacija je sastavni dio aktivnosti projekta „NISI SAMA-unapređenje usluga osnaživanja i savjetovanja žrtava obiteljskog nasilja“ kojeg provodi udruga ”HERA” Križevci u partnerstvu sa Centrom za socijalnu skrb Križevci i Gradom Križevci  uz financijsku podršku Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji  i socijalne politike.