Udruga HERA

Vijesti

Pozivamo sve zainteresirane žene sa područja Grada Križevaca da se prijave na besplatni trening Krav Mage, sustav samoobrane s jedinstvenim i logičnim pristupom. Zbog širokog spektra tema koje obuhvaća, Krav Maga pruža alate za neutralizaciju stresnih situacija od poslovnog i privatnog života, sve do rješenja mogućih konflikata. Neke od važnijih značajki Krav Mage su jedinstvena pedagogija, metodologija i način obuke.

Trening će se organizirati subotama  kroz mjesec travanj i svibanj.

Rok za prijavu: 29.04.2022. godine

Kako se prijaviti: putem e-maila: info@udruga-hera.info ili na broj telefona 271 335

Ukoliko imate dodatnih pitanja slobodno nas kontaktirajte.

Javni poziv objavljuje se u sklopu projekta “Savjetovalište za žene žrtve nasilja i žrtve obiteljskog nasilja” kojeg provodi Udruga “HERA“ Križevci – za zaštitu i promicanje ljudskih prava u partnerstvu sa Centrom za socijalnu skrb Križevci i Centrom za socijalnu skrb Koprivnica uz financijsku podršku Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike te Grada Križevaca.