Udruga HERA

Vijesti

U četvrtak, 17. veljače 2022. godine održan je online intervizijski sastanak programa „Mreža podrške i suradnje za žrtve i svjedoke kaznenih djela“.

Tijekom prve polovice sastanka održana je edukaciju na temu rad s psihijatrijskim bolesnicima/ama koju vodi dr.sc. Maja Mamula iz Ženske sobe-Centar za seksualna prava, dok je drugi dio predviđen za interviziju, odnosno za rad na slučajevima i primjerima iz prakse.

Program provode Ženska soba – centar za seksualna prava kao koordinatorica te Udruga za podršku žrtvama i svjedocima; Centar za građanske inicijative Poreč; Delfin Zamir; DeŠa Dubrovnik; HERA Križevci– za zaštitu i promicanje ljudskih prava; Informativno pravni centar – IPC; Ženska grupa Karlovac KORAK; SOS Virovitica; SOS telefon za žene žrtve nasilja Krapinsko – zagorske županije, Zagorje; Udruga ZvoniMir.