Udruga “HERA“ Križevci – za zaštitu i promicanje ljudskih prava u okviru provedbe projekta „NOVI POČETAK“ organizira online predavanje u svrhu podizanja svijesti javnosti o obiteljskom nasilju te prevenciji.

Projekt „NOVI POČETAK“ provodi Koprivničko-križevačka županija u partnerstvu sa Udrugom “HERA“ Križevci i Centrom za socijalnu skrb Križevci. Projekt je financijski podržan sredstvima  iz Europskog socijalnog fonda.

Teme predavanja:

profdrMarina Ajduković, profesorica na Studijskom centru socijalnog rada Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Željka Barić,  ravnateljica Doma za djecu i odrasle žrtve obiteljskog nasilja “Duga – Zagreb”

Online predavanje će se održati 19.05.2021.godine (srijeda) u vremenu od 11 do 13 sati putem aplikacije Microsoft Teams.

Molimo vas da nas obavijestite o  prijavi sudjelovanja na predavanju.

Na predavanje se možete prijaviti putem linka u nastavku maila:

Title: Predavanja u sklopu projekta “Novi početak”
Time: 19. svibnja 2021. 11:00:00 srednjoeuropsko ljetno vrijeme
Join on your computer or mobile app
Click here to join the meeting