Udruga HERA

Vijesti

26.svibnja održano je online predavanje „Principi u radu skloništa za žrtve nasilja, problemi s kojima se susreću korisnice skloništa”. Predavanje je bilo namijenjeno zaposlenicama udruge, stručnim suradnicama u Savjetovalištu te volonterkama na SOS telefonu. Predavanje je održano Online putem, a održala ga je Iskrica Strčić, soc.radnica i voditeljica Skloništa za  žrtve obiteljskog nasilja iz udruge za zaštitu žena i djece žrtava obiteljskog nasilja “Iris” Bjelovar.

Predavanje je dio aktivnosti projekta  “Savjetovalište za žene žrtve nasilja i žrtve obiteljskog nasilja“  kojeg provodi Udruga “HERA” Križevci u partnerstvu sa Centrom za socijalnu skrb Koprivnica, Centrom za socijalnu skrb Križevci i Udrugom „Bolje sutra“ osoba s invaliditetom Grada Koprivnice. Projekt je financijski podržan sredstvima Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.