Udruga HERA

Vijesti

U petak 04. veljače 2022.godine u prostorima PORA-e u Koprivnici održan je sastanak projektnog tima projekta Novi početak kojemu su prisustvovali predstavnici/e Koprivničko-križevačke županije, Udruge “HERA” Križevci, Centra za socijalnu skrb Križevci te Regionalne razvojne agencije PORA-e.

Na sastanku se razgovaralo o aktualnostima i nadolazećim aktivnostima u projektu, a predstavnici partnera prezentirali su detalje iz svog područja djelovanja.  Također se razgovaralo o pripremi za sljedeče izvještajno razdoblje te su se dogovarali detalji o prikupljanju dokumentacije za pripremu zahtjeva za nadoknadom sredstava.

Projektom se uspostavlja usluga skloništa za žene žrtve nasilja i žrtve obiteljskog nasilja.

Projekt “Novi početak” provodi Koprivničko-križevačka županija u partnerstvu sa Udrugom”HERA” Križevci i Centrom za socijalnu skrb Križevci. Projekt je financijski podržan sredstvima  iz Europskog socijalnog fonda u ukupnoj vrijednost projekta od 9.233.880,49 kuna, i  traje do 25. svibnja 2023. godine.