Udruga HERA

Vijesti

U subotu i nedjelju 7. – 08.09. 2019.godine u Hotelu Dubrovnik u Zagrebu održan je  sastanak nacionalnih ženskih organizacija s ciljem stvaranja prostora međusobnog dijeljenja iskustava, raspravljanja o zajedničkim strategijama te donošenja odluka o zajedničkim akcijama.

Sastanak je organizirao Mediteranski ženski fond/Mediterranian Women’s Fund (MedWF) u suradnji sa Centrom za žene žrtve rata ROSA iz Zagreba. Sastanak je imao za cilj  stvoriti radnookruženje poticajno za nastavak rasprava koje su se odvijale na prethodnim strateškim sastancima s naglaskom na zadnji održan sastanak 12. i 13. svibnja 2018.godine. Na sastanku je sudjelovalo tridesetak predstavnica organizacija civilnoga društva koje su se  istaknule svojom predanim radom i feminističkim stavovima u javnosti.