Udruga HERA

Vijesti

U prostorima Koprivničko-križevačke županije u Koprivnici je u srijedu 1. prosinca održan sastanak projektnog tima projekta Novi početak. Sastanku su prisustvovali predstavnici/e Koprivničko-križevačke županije, Udruge “HERA” Križevci te  Razvojne agencije PORA-e.

Na sastanku se razgovaralo o aktivnostima u projektu, te su partneri prezentirali što je u proteklom razdoblju provedeno, a razgovaralo se i o planu za 2022. Razgovaralo se također i o tijeku financiranja projekta, kao i detaljima vezanima uz pripremu četvrtog zahtjeva za nadoknadom sredstava koji je u pripremi.

Projektom se uspostavlja usluga skloništa za žene žrtve nasilja i žrtve obiteljskog nasilja.

Projekt “Novi početak” provodi Koprivničko-križevačka županija u partnerstvu sa Udrugom”HERA” Križevci i Centrom za socijalnu skrb Križevci. Projekt je financijski podržan sredstvima  iz Europskog socijalnog fonda u ukupnoj vrijednost projekta od 9.233.880,49 kuna, i  traje do 25. svibnja 2023. godine.