Udruga HERA

Održan partnerski i intervizijski sastanak u sklopu programa Mreža podrške i suradnje za žrtve i svjedoke

Vijesti

Dana 12 i 13. 2 2024. godine Udruga “HERA” Križevci sudjelovala je u online sastanku sa predstavnicama Ministarstva pravosuđa i uprave, Ministarstva unutarnjih poslova te intervizijskom sastanku partnerskih organizacija u sklopu novog trogodišnjeg ciklusa programa “Mreža podrške i suradnje za žrtve i svjedoke kaznenih djela”.
Program “Mreža podrške i suradnje za žrtve i svjedoke kaznenih djela” provodi se u 17 županija, a Udruga “HERA” program provodi u Koprivničko-križevačkoj i Bjelovarsko-bilogorskoj županiji.
Program provode Ženska soba kao nositelj te Udruga za podršku žrtvama i svjedocima, Centar za građanske inicijative Poreč, Delfin Zamir, Desa Dubrovnik, HERA Križevci– za zaštitu i promicanje ljudskih prava, Informativno pravni centar – IPC, Ženska grupa Karlovac KORAK, SOS Virovitica, SOS telefon za žene žrtve nasilja Krapinsko – zagorske županije, Zagorje, Udruga ZvoniMir.
Program „Mreža podrške i suradnje za žrtve i svjedoke kaznenih djela“ financira Ministarstvo pravosuđa i uprave RH.