Udruga HERA

Besplatan trening samoobrane za žene u Bjelovaru

Vijesti

Dana 14.listopada započeo je u dvorani PU Bjelovarsko-bilogorske besplatan trening samoobrane za žene. Trening organiziraju Udruga “HERA” Križevci u suradnji sa Udrugom “Iris” Bjelovar i Omega Gym Bjelovar.
Trening će biti organiziran kroz 4 modula na kojima će se dobiti osnovna znanja samoobrane, obrađivati će se  specifične tehnike i postupanja specifična za žene, uz naglasak na prevenciji i izbjegavanje, te učinkovito suzbijanje i eliminiranje nasilnih napada te neugodnih i opasnih situacija.
Trening se provodi u sklopu projekta Savjetovalište za žrtve obiteljskog nasilja kojeg provodi Udruga “HERA“ Križevci u partnerstvu sa Udrugom “Iris“ Bjelovar uz financijsku podršku Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.