Udruga HERA

Vijesti

Poziv na predavanje

Predavanje je namijenjeno  stručnim osobama u institucijama sustava i organizacijama i svima onima koji/e se u svom radu susreću sa žrtvama i svjedocima kaznenih djela.

 Teme predavanja: 

  • Prava žrtava seksualnog nasilja – Iskustva Centra za žrtve seksualnog nasilja,

          Anamaria Drožđan-Kranjčec, mag. iur. Voditeljica pravnog tima, Ženska soba Zagreb

  • Zaštita djece žrtava nasilja  – Ella Selak Bagarić, psihologinja, Poliklinika za zaštitu djece i mladih grada Zagreba

Srijeda, 26.08.2020.godine u prostoru Crvenog križa Bjelovar, 108. puka 1, Bjelovar

 u 12.00 sati

Predavanje organiziraju Udruga “HERA“ Križevci i Udruga  „Iris“ Bjelovar u sklopu programa “Mreža podrške i suradnje za žrtve i svjedoke  kaznenih djela” kojeg provodi Ženska soba, te partnerske organizacije “HERA” Križevci, Delfin Pakrac, Deša Dubrovnik, Informativno pravni centar Slavonski Brod, Udruga Zvonimir Knin, Udruga za podršku žrtvama i svjedocima, Centar za građanske inicijative Poreč, S.O.S. Virovitica, Ženska grupa Karlovac “Korak”, SOS telefon za žene žrtve nasilja Krapinsko-zagorske županije. Program se provodi uz financijsku podršku Ministarstva pravosuđa i uprave.