Otvorenje 12. Izložbe Pisanice Prigorskoga kraja

 

12 godinu za redom uz blagdan Uskrsa, Kreativna radionica Udruga “HERA” Križevci organizirala je izložbu “Pisanice Prigorskoga  kraja”. Izložbu je u srijedu 16. travnja u prostoru dvorane Komunalnog poduzeča Križevci otvorio zamjenik gradonačelnika grada Križevci Tomislav Katanović.

Na izložbi su već tradicionalno svoje radove izložili učenici gradskih i općinskih škola, polaznici dječjih vrtića te udruge i pojedinci/ke, a tu je suradnju pohvalio i zamjenik gradonačelnika te zahvalio svima koji svojim aktivnostima obogačuju društveni život Grada. Svima je u ime Grada zaželio Sretan i blagoslovljen Uskrs.

Uskršnjim čestitkama pridružila se predsjednica Udruge HERA Marina Švagelj Jažić koja se uvodno zahvalila svim sudionicima/cama koji su darovali svoje pisanice kao i onima koji će svojom kupnjom doprinjeti radu SOS telefona i Savjetovališta za žrtve obiteljskog nasilja te omogučili da se kreativnost i humanost spoje 12.godinu zaredom.

 

 

Sudionici/e izložbe: Kreativna radionica udruge “HERA“, Gornjogradsko dobrotvorno i kulturno društvo “Lipa“, Klub “Agata” Križevci, Dječji odjel gradske knjižnice „F.Marković“Križevci, OŠ Ljudevita Modeca – PŠ Vojakovački Osijek, OŠ Vladimir Nazor – PŠ Đurđic, PŠ Kloštar Vojakovački, OŠ Sv.Petar Orehovec – Zadruga Ključ, OŠ Kalnik, OŠ Sv.I.Žabno,Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom, Dječji vrtić Križevci, Dječji vrtić Zraka sunca, Dječji vrtić „Čarobna šuma“, Dječji vrtić Sv.Josipa, SD Forum žena SDP-a Križevci, Jovanka Pavičić, Jasenka Harča, Branka Petranović , Domaća radinost Ljubica Cestar Đurđevac, Andreja Herendić, Salajci.

Izložba je otvorena do 18.04. a može se razgledati od 9 – 17 h u dvorani Komunalnog poduzeča Križevci.

 

 

Svim građanima/kama Grada Želimo Sretan i blagoslovljen Uskrs.