U ponedjeljak 30.11.2020.godine u sklopu projekta “Savjetovalište za žene žrtve nasilja i žrtve obiteljskog nasilja” održano je online predavanje za članove/ice Udruge osoba s invaliditetom “Bolje sutra” Grada Koprivnica.

Na predavanju su obrađene vrste nasilja, znakovi nasilnih veza, posljedice nasilja te prava žrtava i usluge pomoći.
Predavanje je dio projekta “Savjetovalište za žene žrtve nasilja i žrtve obiteljskog nasilja“ kojeg provodi Udruga “HERA“ Križevci u suradnji sa Centrom za socijalnu skrb Koprivnica, Centrom za socijalnu skrb Križevci i Udrugom „Bolje sutra“ osoba s invaliditetom Grada Koprivnice.

Projekt je financijski podržan sredstvima Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.