Udruga HERA

Vijesti

Dana, 20. 1. 2022., sudjelovale smo na okruglom stolu „Izazovi i balans poslovnog i privatnog kod mladih roditelja/obitelji“ u organizaciji mreže udruga civilnog društva Četvrta smjena – nevidljivi rad .

Cilj događanja bio je istaknuti specifičnosti i izazove koje mladi roditelji/obitelji imaju u balansiranju privatnog i poslovnog života i ponuditi preporuke za poboljšanje uvjeta i veću vidljivost mladih roditelja.

Nositeljica projekta je udruga B.a.B.e. Budi aktivna. Budi emancipiran., a partneri su: Sveučilište u Zadru, Grad Novska, Vukovarsko-srijemska županija, Udruga za ljudska prava i građansku participaciju PaRiter, Udruga “HERA“ Križevci – Za zaštitu i promicanje ljudskih prava, Centar za građanske inicijative Poreč, Ženska udruga “IZVOR”, Hrvatska udruga poslovnih žena Krug, Domine – organizacija za promicanje ženskih prava, Prostor rodne i medijske kulture K-Zona i Mreža mladih Hrvatske.