Udruga HERA

Vijesti

Udruga HERA organizirala je  25.04.2022.godine u prostoru Gradske knjižnice “Franjo Marković” Križevci edukaciju za jačanje kapaciteta predstavnika/ca institucija i organizacija civilnog društva “Preduvjeti za uspješan pomagači rad i utvrđivanje teškoća”. 

Predavačice su bile Ella Selak Bagarić, klinička psihologinja, voditeljica Centra za zdravlje mladih sa temom Stvaranje sigurnog prostora za oporavak nakon traume i Tea Brezinšćak, klinička psihologinja iz Centra za zdravlje mladih s temom Što je potrebno djeci nakon stresnih i traumatskih događaja?

Edukacija je dio aktivnosti programa NISI SAMA- unaprjeđenje usluga osnaživanja i savjetovanja žrtava obiteljskog nasilja kojeg HERA provodi u partnerstvu s Gradom Križevci i Centrom za socijalnu skrb Križevci uz financijsku podršku Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.