Tradicionalna Izložba “Pisanice Prigorskoga kraja” Kreativne radionice udruge “HERA”

Udruga “HERA” Križevci
i
Turistička zajednica grada Križevaca

Pozivaju Vas u ovo pred Uskrsno vrijeme na:

Izložbu Pisanice Prigorskoga kraja

Otvorenje izložbe 27.03.2015. g. (petak) u 11 h
Turistički informativni centar
Trg J.J.Strossmayera 5, Križevci

Izložba je otvorena od 27.03. do 03.04. 2015.g.,
moći će se razgledati radnim danom od 8 – 15h.

Sudionici/ce : Kreativna radionica udruge HERA, Udruga Agata, Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Križevci, Osnovna škola Ljudevita Modeca, Osnovna škola “Vladimir Nazor”, Osnovna škola Sv. Petar Orehovec, Dječji vrtić Križevci, Dječji vrtić Zraka sunca, Dječji vrtić Čarobna šuma, Cvjećarnica Latica, Cvjećarnica Adela, Križevačke čipkarice programa Dnevnog boravka Gradskog društva Crvenog križa Križevci, Zajednica tehničke kulture Križevci, Socijaldemokratski forum žena SDP-a Križevci, Gornjogradsko dobrotvorno kulturno društvo LIPA, Jovanka Pavičić, Jasenka Harča, Đurđica Bedeničec, Ljubica Cestar.