Udruga HERA

Sudjelovanje na besplatnoj projekciji filma “Samo kad se smijem” te okruglom stolu “Iza četiri zida”

Film koji bi svatko trebao pogledati.

Vijesti

Dana 27. studenog 2023.godine sudjelovale smo u Kino Velebit Koprivnica  na besplatnoj projekciji filma “Samo kad se smijem”.  Nakon filma smo uz gostovanje filmske ekipe sudjelovale i na okruglom stolu “Iza četiri zida”.
Film koji bi svatko trebao pogledati.
Kako i zašto je film nastao, kako se odvijalo snimanje i druge detalje otkrile su nam redateljica filma Vanja Juranić i producentica Ana Grbac. Glavna glumica Tihana Lazović nažalost zbog bolesti nije sudjelovala ali se online obratila svima prije premijere. O problematici obiteljskog nasilja govorile su Maja Gregurević iz PU Koprivničko – križevačke, Silvija Čavić iz Obiteljskog centra Koprivnica te Marina Švagelj Jažić iz udruge HERA Križevci.