Suveniri Križevačkog kraja

Križevački suveniri

Potpora Ministarstva Turizma za Program poticanja izrade i plasmana izvornih suvenira ” Izvorni suvenir“  u 2011.g.

Kupnjom suvenira možete doprinijeti radu Udruge žena HERA Križevci. Suveniri se nalaze u uredu Turističke zajednice Križevci.

Obrtnički i Gospodarski sajam KC-KŽ

Prezentiranje radova iz kreativne radionice te promoviranje Udruge na Obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko-križevačke županije.

Dani narcisa

Svake godine u organizacije Udruge Agata Križevci sudjelujemo u prikupljanju sredstava namijenjenih prevenciji i ranom otkrivanju raka dojke.

Izložba pisanica prigorskoga kraja

Tradicionalno svake godine povodom Blagdana Uskrsa organiziramo izložbu pisanica.  Izložba je prodajnog karaktera, a sredstva su namijenjena u humanitarne svrhe ( liječenje Patricije Jembrec) ili radu SOS telefona i Savjetovališta. Na izložbi također sudjeluju škole, vrtići, udruge, kulturna društva, likovni krug te pojedinci.

Galerija slika

Božićni sajam

Prezentiranja i prodaja  božićnih ukrasa i nakita.