Drugi modul jednodnevnih radionica u sklopu projekta “Znanjem do promjena””

 

U sklopu projekta “Znanjem do promjena” provode se jednodnevne radionice koje su namijenjene  organizacijama civilnog društva koje žele jačati svoje kapacitete za uspješno pružanje socijalnih usluga u zajednici.

 

Prvi modul radionice Menadžment volontera uspješno je održan  27.04.2015.g

Drugi modul radionice Tehnike nošenja sa stresom  održati će se 07.05. u 11 h u učionici Pučkog otvorenog učilišta Križevci, Zakmardijeva 5.

Zainteresirane organizacije svoje sudjelovanje mogu prijaviti na  mail  info@udruga-hera.info.

Za sve sudionike osiguran je radni materijal, osvježenje, ručak i putni troškovi.

Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na mail ili na telefon 048/271 335 .

Iskreno se nadamo da ćete odvojiti svoje vrijeme i pridružiti nam se kako bi zajedno razmijenile/i svoja znanja i iskustva, te kako bi ojačale/i svoju suradnju u cilju pružanja što efikasnije i kvalitetnije podrške osobama u nepovoljnom položaju.