Dani otvorenih vrata udruga 2016.g.

Udruga “HERA“ i u 2016.g. sudjelovala je u Danima otvorenih vrata udruga

Udruga je svoja vrata otvorila u ponedjeljak  23.05. u vremenu od 9 – 16 sati.

Posjetile su nas učenice Srednje gospodarske škole Križevci, psihologinja iz Gimnazije I.Z.Dijankovečkoga Križevci, službenica za maloljetničku delikvenciju PP Križevci, socijalna radnica iz Centra za socijalnu skrb Križevci te volonterke i članice udruge.

Sve zainteresirane dobile su informacije o radu i djelovanju udruge, aktivnostima te mogućnostima uključivanja u rad udruge.

Dani otvorenih vrata udruga prilika su da se dodatno osnaži solidarnost i povjerenje u lokalnim zajednicama i podsjeti na važnu ulogu koju udruge imaju u povezivanju građana u rješavanju problema i stvaranju mreža uzajamne podrške.

Na Danima otvorenih vrata građani su mogli  sudjelovati u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama te upoznavanju s različitim društveno korisnim projektima i programima, ali i mogućnostima volontiranja u udrugama.