Dani otvorenih vrata udruga 2013

Udruga HERA pridružila se Danima otvorenih vrata udruga 2013. u organizaciji Ureda za udruge Vlade RH.

14.06.2013. ( petak) u vremenu od 10 – 15h Udrugaje imala Dan otvorenih vrata, u prostorijama Udruge u Zakmardijevoj 5, Zgrada Pučkog otvorenog učilišta.

Svi zainteresirani građani/ ke koji su nas posjetili dobili su  informacije o radu i djelovanju udruge te aktivnostima koje provodimo i mogućnostima uključivanja u rad udruge.
Na pitanja su odgovarale  stručne suradnice sa dugogodišnjim iskustvom u području rada sa žrtvama nasilja.

Također za vrijeme Križevačkog velikog spravišća Udruga je imala informativni štand na Nemčićevom trgu.

Na štandu su bili predstavljeni  radovi iz Kreativne radionice udruge,  te su se dijeliti edukativni materijali.