Udruga HERA

Vijesti

“HERA” Križevci priključila se manifestaciji Dana otvorenih vrata udruga u organizaciji Ureda za udruge Vlade RH

Križevci. 22.05.2018.g. – Ured za udruge Vlade RH i ove godine organizira Dane otvorenih vrata udruga. Udruge širom Hrvatske otvorit će od 24. do 26. svibnja svoja vrata građanima kako bi im približile svoje programe i aktivnosti.

Udruga “HERA” i ove godine sudjeluje u Danima otvorenih vrata udruga.

Udruga će svoja vrata otvoriti u petak 25.05. u vremenu od 9 – 15 sati.

Posjetiti nas možete na adresi I.Z.Dijankvečkog 5, Križevci.

Svi/e zainteresirani/e dobit će informacije o radu i djelovanju udruge, aktivnostima te mogućnostima uključivanja u rad udruge.

Dani otvorenih vrata udruga prilika su da se dodatno osnaži solidarnost i povjerenje u lokalnim zajednicama i podsjeti na važnu ulogu koju udruge imaju u povezivanju građana u rješavanju problema i stvaranju mreža uzajamne podrške.

Na Danima otvorenih vrata građani će moći sudjelovati u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama te upoznavanju s različitim društveno korisnim projektima i programima, ali i mogućnostima volontiranja u udrugama.

Program Dana otvorenih vrata udruga 2018., te aktivnosti udruga širom Hrvatske dostupne su na https://www.udruge.hr.

Aktivnosti i programi udruga sa područja Grada Križevci i Koprivničko-križevačke županije dostupni su na https://www.udruge.hr/#!pretraga-dogadanja/.