12. Izložba Pisanice Prigorskoga kraja

CAM00492Dvanaestu  godinu za redom uz blagdan Uskrsa, Kreativna radionica Udruge “HERA” Križevci organizira izložbu “Pisanice Prigorskoga  kraja“.
Posebno Nam je drago što se svake godine našem pozivu na  sudjelovanje izložbe odaziva sve više zainteresiranih koji su ovu Izložbu učinili tradicionalnom.

Uskrs je jedan od najstarijih i najznačajnijih blagdana kršćana u kojem se ogleda bit krščanskog vjerovanja – uskrsnuće.
Uskrs udahnjuje i dah proljeća, bujanje prirode i navještenje novog života.
Stoga svi oni koju su se odazvali na sudjelovanje izložbe i koji će se ubuduće odazvati izlaze svojom kreativnošću humanosti ususret.
                                                        Sretan i blagoslovljen Uskrs.
                                                                                               Kreativna radionica Udruge HERA.

Izložba Pisanice prigorskoga kraja – plakat